Wellness Šumava je určen i pro starší občany. Na našich masážích, které provádí školení specialisté, doslova omládnete! Uvolní Vaše unavená těla a protáhnout se můžete třeba v bazénu s protiproudem nebo si odpočinout ve vířivce! Ženy si mohou dopřát kosmetiku, ta je v každém věku třeba. Muži se mohou odreagovat u kulečníku a sklenice vychlazeného piva.
Pro aktivní zákazníky je zde také široké vyžití. U nás si můžete vypůjčit kolo, koloběžku nebo in-line brusle! V zimě lze v nedalekém okolí lyžovat, vleky jsou blízko i stezky pro běžkaře. Procházky po lesích, sběr hub, malin a borůvek, to je také jedna s možností relaxace. Čerstvý horský vzduch dělá divy, hlavně svědčí starších lidem a dětem! Wellness Šumava má řešení zábavy pro každého!

Přírodní krásy a památky

Wellness Šumava, to je spousta přírodních a kulturních krás, které musíte bezpodmínečně vidět a navštívit! Kouzelné ledovcová jezera, malebné potůčky i tmavé husté lesy. Nedaleko se nachází i Boubínský prales. Výlet si můžete udělat na Černý kříž, Dobrou nebo Jelení vrchy! Blízko je také zřícenina hradu Kunžvart, rašeliniště Mrtvý Luh nebo dřevěná osada Nová Pec. Vyrazit můžete každý den!