Efektivní čištění koberců


Nabízíme Vám ten nejefektivnější způsob čištění koberců a čalounění, díky kterému se zbavíte veškerých nečistot, zašlého prachu, bakterií a pachů, které se v tomto prostředí vyskytují. Tento způsob se nazývá extrakční metoda čištění, mokrá metoda, ale také chemická metoda či tepování. Tuto metodu Vám nabízí čištění koberců Brno, které díky skvělým vztahům s firmou Kärcher nabízí čištění koberců a čalounění nejlevněji v celém Brně a okolí. Nepřehlédněte slevy, které nabízíme. Vycházíme vstříc seniorům, osobám ZTP, studentům a také stálým zákazníkům. Využijte také dopravy po Brně zdarma. S naší společností čištění koberců Brno ušetřete čas i Vaše peníze. Díky flexibilnímu harmonogramu se s naším pracovníkem domluvíte na jakémkoli čase. Pracovník dorazí na místo určení a pak už se o nic starat nemusíte.

Je velice důležité se o koberec starat více než pouhým vysáváním. Suché vysávání, které by mělo být prováděno 2 – 3x týdně je samozřejmě velice důležité, ale je potřeba ho doplnit ještě o mokré čištění alespoň 1x ročně. Díky čištění koberců Brno budete žít v prostředí bez roztočů a prachu. Jak vůbec vypadá chemické čištění koberců a čalounění? Do hloubky vlákna čalounění a koberců je vpraven roztok a následně je vysáván velice výkonným vysavačem do sběrné nádoby. Právě v této nádobce můžete pozorovat, jak jsou naše stroje funkční. Po tomto procesu je velice důležité, aby koberec či vyčištěná sedací souprava správně vyschla. Pokud by se tomu tak nestalo, koberec by mohl zatuchnout a mohly by se v něm množit plísně. Proto je důležité místnost efektivně větrat.
Naše společnost se ale nespecializuje pouze na čištění koberců a čalounění, ale také na čištění matrací. Péče o matraci je také velice důležitá. Už jen proto, že se člověk při spánku potí a odlupují se mu částečky kůže. Pokud bychom se podívali na obsah matrace pod mikroskopem, našli bychom tam bakterie, plísně, prach a roztoče. Čištění koberců Brno Vás těchto nečistot zbaví.