Od nákupu po údržbu

Hledáte firmu, která vám odborně poradí, jaké podlahy jsou pro vaše podnikání nejvhodnější? Pak navštivte jednu z poboček firmy PODLAHY TROPY, která nabízí své služby na několika místech v České republice. Kromě praktického poradenství dostanete k nákupu podlahy a pokládky dopravu zakoupeného zboží zdarma. Firma navíc nabízí technickou podporu a lze si smluvit i pravidelnou údržbu: strojové mytí a následné ošetření. Dobře udržovaná podlaha může i v náročným výrobních prostorách sloužit dlouhá léta a zachovat si svůj pěkný vzhled, pokud dodržíte tato pravidla:

• správně zvolený druh podlahy
• odborně položená podlaha
• pravidelná profesionální údržba

Široký výběr

Samozřejmostí firmy je široký výběr kvalitních a ekologicky vyhovujících podlah. Kromě sídla maloobchodního a velkoobchodního prodeje v Roudnici nad Labem, si můžete služby firmy spojené s nákupem a pokládkou objednat například i na pobočce podlahy Praha.
Ať už si zvolíte jakoukoliv podlahu do interiéru a třeba i na terasu, dostanete odborné služby a kvalitně provedenou práci. Neváhejte vyzkoušet odolnou a velice trvanlivou litou podlahu s mnoha možnostmi moderního designu nebo třeba klasickou plovoucí podlahu. Firmu můžete kontaktovat i v případě, že potřebujete zrenovovat schodiště nebo starší dřevěné podlahy nebo dát nový vzhled vaší sportovní hale či profesionálně vyčistit koberce.